Najlepsze kartki świąteczne na Boże Narodzenie

Choć z roku na rok Polacy wysyłają coraz mniej listów czy kartek, ich większa sprzedaż notuje się przed świętami. Kartki wysyła się nie tylko bliskim osobom jak rodzinie i przyjaciołom, ale również swoim kontrahentom z pracy. Dla wielu firm to dobra okazja na podtrzymanie kontaktów biznesowych.

Jakie kartki świąteczne bożonarodzeniowe wybrać?kartki świąteczne bożonarodzeniowe

W sprzedaży dostępnych jest wiele pakietów kartek świątecznych, część z nich to karnety z gotowymi życzeniami pod którymi wystarczy się podpisać, inne to kartki z miejscem na wpisanie własnych życzeń. Ze względu na grafiki, kartki można podzielić na bardziej religijne, przedstawiające sceny narodzin Jezusa Chrystusa, oraz przedstawiające symbole świąteczne, które prezentują np. prezenty czy choinkę.

Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne na Boże Narodzenie:

Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszą się również własnoręcznie wykonane kartki. To gwarancja niepowtarzalności – nie ma dwóch takich samych kartek. Możliwość spersonalizowania kartki oraz życzeń sprawia, że coraz częściej klienci sięgają właśnie po nie.

Niezależnie czy klient zamierza wybrać kartkę tradycyjną czy hand-made, zawsze warto skupić się na życzeniach. Własnoręcznie wypisana bożonarodzeniowa kartka to przede wszystkim miły gest, a dla niektórych również pamiątka.